Menu

Kosmetické studio ÁČKO

 • Sezónní ošetření hruška - mandle

  Oblíbené sezónní ošetření v podzimní a zimní verzi. Dodává pleti sílu minerálů, vyživuje ji a chrání. Okysličením pleťových buněk napomáhá rychlejší regeneraci. Vyzkoušejte péči se dvěma maskami, okysličujícím koncentrátem a exkluzivním masážním krémem. Zahalte se do vůně hrušky a mandlí.

 • ßP3 komplex - nové salonní ošetření mládí

  Luxusní, velmi intenzivní ošetření, které má silně omlazující účinek. Hlavními účinnými látkami jsou šafrán, květy jerlínu a peptidy. Nabízí nejlepší výsledky ve vyhlazení pleti a zpevnění. Akce: Přijďte na toto ošetření 3x v průběhu 30 dnů a získáte slevu 30% na následující základní, specifické nebo intenzivní kosmetické ošetření s oční kúrou.

 • Nová moderní séra mládí s intenzivními účinky

  Objevte 6 nových sér mládí s prokázanou účinností, která jsou inspirovaná dermo-estetickými technikami pro cílená řešení na míru klientů s různými problémy pleti.

 • Klenot mezi krémy - Sothys Secret creme 128

  Textura krému s nadčasovou vůní obsahuje omlazující komplex dua kmenových buněk. Působí na ochranu pleti, na syntézu složek nezbytných pro mladou a krásnou pleť, regeneruje epidermální buňky a zvyšuje jejich energii. Přináší zpevnění, regeneraci, revitalizaci a vyhlazení už po prvním použití. Krém je v nádherné, porcelánové dóze. Vzhledem k ruční výrobě se tento přípravek dováží z Francie na objednávku. Dodací lhůta je 1měsíc. Cena: 14 000 Kč / 50ml.


 • Obličejový Rituál Par Excellence - Secrets De Sothys

  Ponořte se do jemně a rafinovaně provoněného světa parfémovanou vodou. Hedvábný čisticí krém + Květinová pleťová voda detoxikují, odstraňují nečistoty, pro zdravě zářivý efekt. Exfoliační pěna podporuje eliminaci mrtvých buněk a stimuluje buněčnou obnovu. Modelační sérum LiftoplastieTM působí na viditelné vyhlazení rysů a vyplnění vrásek. Modelážní balzám pro „načechrání pleti“ reguluje hydrataci. Vypínací sérum Vám zajistí okamžitý vyhlazující efekt. Dokonalou tečku ošetření zajistí výrobek pro eliminaci vrásek a rozšířených pórů, který vytvoří na obličeji pudrový závoj s efektem dokonale hladké a hebce matné pleti. Po jednom ošetření omládne Vaše pleť o cca 5 let !!! Cena: 3990,- Kč

Připravili jsme pro Vás

 • Neuvěřitelnou proměnu Vaší pleti luxusní francouzskou kosmetikou Sothys Paris a Darphin Paris
 • Relaxaci, pocit blaha a hýčkání
 • Péči kosmetičky se zdravotnickým vzděláním
 • Odborná doporučení, jak o sebe správně pečovat
 • Nabídku kvalitních přípravků pro domácí péči
 • Zájem o Vaše potřeby a lidský přístup
 • „Rituál Bohyň“ - rozmazlovací péče pro obličej, tělo i duši

Bonus při kompletním ošetření

 • U všech ošetření je zdarma tvarování a úprava obočí
 • U ošetření nad 1500 Kč si můžete dopřát ještě parafínový zábal na ruce
 • U ošetření nad 2000 Kč masáž rukou při masce

Proč chodit na kosmetiku a proč na ni ještě nechodíte?

Kosmetické ošetření je velmi příjemná procedura, kterou by si měl dopřávat každý z nás. Vaše pleť si zaslouží laskavou péči a Vy příjemný odpočinek a relaxaci.

Někdo si myslí, že je to zbytečnost, která mu už stejně v ničem nepomůže, jiný se domnívá, že nic takového vůbec nepotřebuje, protože je ještě mladý, další je přesvědčený, že kosmetika je jenom jedna velká rozmařilost. Vše je velký omyl!

Cílená pravidelná péče účinnými přípravky dokáže divy. Mladou problematickou pleť vyčistí a zklidní, zralou pleť rozjasní, zpevní a dodá omlazující efekt.

Budete se prostě cítit báječně!

Vyzkoušejte si to na vlastní kůži, budete příjemně překvapeni. Odhalte tajemství svojí pleti, zkuste se na chvíli zastavit a udělejte si čas jenom pro sebe.

Těším se na Vás, Hana Volfová

Zdarma pro Vás

 • Káva nebo čaj dle vlastního výběru
 • Parkování u salonu zdarma
 • Analýza pleti přístrojem
 • Poradenství péče o pleť
 • Vzorky přípravků na domácí péči

Řekli o nás

 • Ing. Alena Burianová

  Manažerka • Praha

  Asi rok a půl navštěvuji Kosmetické studio Áčko. Líbí se mi naprosto profesionální přístup, po celou dobu se kosmetička Hanka věnuje klientce. Výsledkem je čistá pleť a skvělý odpočinek. Nenapadá mě nic, co by se dalo zlepšit.

 • MUDr. Katarína Veselá

  Lékařka • Praha

  Do salonu jsem přišla po špatné předchozí zkušenosti před několika lety. Od té doby však moje pleť prošla zásadní proměnou. Každý měsíc se těším na kvalitní ošetření, vysoce specializovanou péči šitou na míru moji pleti, relax a odpočinek, který přináší harmonie vůní, příjemného prostředí a vždy usměvavé majitelky salonu. Jako lékařka si při svém náročném povolání dovoluji tvrdit, že každá žena si zaslouží být takto hýčkána a rozmazlována.
  Těší mě každá pravidelná návštěva stejně tak jako různé speciální akce pořádané salonem, jako například konzultace se specialistkou Darphin či líčení dekorativní kosmetikou Sothys, dalším přínosem je pravidelné ošetření jednou z nejluxusnějších značek francouzské kosmetiky za velmi přijatelnou cenu. Odkdy pravidelně navštěvuji tento kosmetický salon, došlo k znatelnému zlepšení kvality pleti. Nyní je hydratovaná, hebká, pevná, bez jakýchkoliv nedostatků. Kvalita péče je na velmi vysoké úrovni a zlepšování a inovace vídám téměř při každém ošetření, proto si myslím, že současný trend salonu je optimální.

 • Michaela Míčková

  Oděvní výtvarnice • Praha 4

  Jmenuji se Michaela Míčková a ráda bych se podělila o svoje zkušenosti s kosmetickým studiem Áčko.
  Studio jsem našla na internetových stránkách před čtyřmi lety - hledala jsem někoho, kdo pracuje s kosmetikou Sothys a je pro mne nedaleko mého bydliště a zaměstnání. Od té doby jsem pravidelnou a velmi spokojenou zákaznicí.
  Můj první dojem byl velmi pozitivní nejen tím, jak je salon krásně a odborně zařízený, ale i velmi profesionálním a také milým přístupem kosmetičky paní Volfové.
  Nabízí ošetření podle vašich potřeb, ale také - což je důležité - i podle vašeho momentálního rozpočtu.
  S ošetřením jsem byla vždy spokojena nejen já, ale i moje pleť. Postupně jsme přešly s paní kosmetičkou na kosmetiku Darphin, která mou pleť značně posunula k lepšímu co se týká stavu pleti po ošetření, ale i mého pocitu.
  Po rekonstrukci a rozšíření služeb kosmetického salonu nyní využívám i masáže u pana Kaufmana, kterého jsem doporučila již několika známým a spokojenost byla i na jejich straně.
  Přeji všem, kteří v kosmetickém salonu Áčko pracují, ale i těm, kteří ho navštěvují pravidelně nebo o jeho využití teprve přemýšlejí, tak příjemně strávený den v jeho prostorách, jako jej tam trávím já.

 • Olga Nikodémová

  V domácnosti • Praha

  Už asi 3 roky chodím na kosmetiku do studia Áčko k paní Hance Volfové. Vyzkoušela jsem za ta léta více salonů ale tak milou a přátelskou atmosféru a profi ošetření jsem jinde nezažila.
  Výběr ošetření vždycky nechám na paní Hance, která podle stavu pleti vyhodnotí, co je pro mne v danou chvíli nejvhodnější. Mé stárnoucí pleti dělá nejlépe kolagenové a hydratační ošetření (Sothys). Naposledy jsme vyzkoušely ženšenové ošetření, které rozhodně zařadím mezi své nejoblíbenější. A k tomu její obličejová masáž - tu prostě miluji. Konečný výsledek je pak vždy skvělý, má pleť je růžová a šťavnatá!
  Paní Hanka stále pracuje na vylepšování salonu, abychom se u ní cítili co nejlépe. A když mám zrovna potřebu se vypovídat, ochotně naslouchá a případně přispěje i dobrou radou.
  Také občas, když mám bolavá záda, využiji šikovných rukou maséra Davida, který pracuje hned ve vedlejší místnosti.
  Po skončení odcházím zrelaxovaná, dobře naladěná a osvěžená.

 • Lenka Vávrová

  Účetní a logistik • Praha 4

  Již asi 8 let jsem věrná Kosmetickému studio Áčko. Mám zde velmi příjemný pocit, vždy si sem jdu ráda odpočinout. Salón mám spojený s pohodou, relaxací a kvalitní péčí o mou pleť. Vždy odcházím báječně naladěná, odpočatá a spokojená. Kvalitní kosmetické přípravky, které na doporučení kosmetičky používám denně, viditelně zlepšují moji pleť (mé problémy s akné), a je díky jim hebká a hydratovaná. Nechybí mi zde nic, jsem absolutně spokojená.