Menu

Luxusní krémové vosky LYCON - nová epilační metoda na českém trhu

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014 v kategorii epilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller.

Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a téměř bezbolestné!

Vosk se nanáší na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomu se nepřilepí na kůži a nedojde k jejímu poškození během „strhávacího“ kroku. Pokožka je chráněna a vyživována během celého procesu odstraňování chloupků. LYCON vždy zajišťuje výsledek sametově hladké pokožky bez chloupků.

LYCON je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality.

Ceník depilace Lycon

Třísla


300,- Kč

Zvýšená třísla


420,- Kč

Tanga


620,- Kč

Brazilská

690,- Kč

Hollywood

850,- Kč

Celé nohy


650,- Kč

¾ nohy


490,- Kč

Lýtka


390,- Kč

Stehna


390,- Kč

Podpaží


300,- Kč

Paže


390,- Kč

Obočí


210,- Kč

Horní ret


150,- Kč

Brada


190,- Kč

Horní ret a brada


300,- Kč

Tváře


250,- Kč

Celý obličej


510,- Kč

Nosní dírky


300,- Kč