Menu

Kosmetické studio ÁČKO

 • Hydratační ošetření v zimě ?

  V zimě naše pleť v chladném počasí trpí více dehydratací vlivem mrazu, než v letním období.
  Je to MÝTUS, že se v zimě nemá hydratovat. Ošetření Hydra 3Ha Sothys Paris s protokolem o 6 fázích, exkluzivní manuální technikou Digi-Esthétique a nejmodernější generací hydratačních aktivních látek Vám již 3 hodiny po ošetření zlepší stav hydratace o 46% .


 • Sezónní ošetření vanilka maracuja

  Také milujete sezónní ošetření Sothys? Těšíte se, jaká kombinace bude příště? V salonu pro Vás máme podzimní verzi s vanilkou a maracujou. A ještě si budete moci odnést domů stejně parfemované přípravky v limitované edici. A to znamená, že jich opravdu není moc. Co to bude? Maska s peelingem 2v1, odličovací olej na oči a obličej a také tající tělový balzám s jemností smetany. Hlavním benefitem této péče je mimořádná buněčná regenerace a rozjasněná, posílená pleť.

 • ßP3 komplex - nové salonní ošetření mládí

  Luxusní, velmi intenzivní ošetření, které má silně omlazující účinek. Hlavními účinnými látkami jsou šafrán, květy jerlínu a peptidy. Nabízí nejlepší výsledky ve vyhlazení pleti a zpevnění. Akce: Přijďte na toto ošetření 3x v průběhu 30 dnů a získáte slevu 30% na následující základní, specifické nebo intenzivní kosmetické ošetření s oční kúrou.

Připravili jsme pro Vás

 • Neuvěřitelnou proměnu Vaší pleti luxusní francouzskou kosmetikou Sothys Paris a Darphin Paris
 • Relaxaci, pocit blaha a hýčkání
 • Péči kosmetičky se zdravotnickým vzděláním
 • Odborná doporučení, jak o sebe správně pečovat
 • Nabídku kvalitních přípravků pro domácí péči
 • Zájem o Vaše potřeby a lidský přístup
 • „Rituál Bohyň“ - rozmazlovací péče pro obličej, tělo i duši

Bonus při kompletním ošetření

 • U všech ošetření je zdarma tvarování a úprava obočí

Proč chodit na kosmetiku a proč na ni ještě nechodíte?

Kosmetické ošetření je velmi příjemná procedura, kterou by si měl dopřávat každý z nás. Vaše pleť si zaslouží laskavou péči a Vy příjemný odpočinek a relaxaci.

Někdo si myslí, že je to zbytečnost, která mu už stejně v ničem nepomůže, jiný se domnívá, že nic takového vůbec nepotřebuje, protože je ještě mladý, další je přesvědčený, že kosmetika je jenom jedna velká rozmařilost. Vše je velký omyl!

Cílená pravidelná péče účinnými přípravky dokáže divy. Mladou problematickou pleť vyčistí a zklidní, zralou pleť rozjasní, zpevní a dodá omlazující efekt.

Budete se prostě cítit báječně!

Vyzkoušejte si to na vlastní kůži, budete příjemně překvapeni. Odhalte tajemství svojí pleti, zkuste se na chvíli zastavit a udělejte si čas jenom pro sebe.

Těším se na Vás, Hana Volfová

Zdarma pro Vás

 • Káva nebo čaj dle vlastního výběru
 • Parkování u salonu zdarma
 • Poradenství péče o pleť
 • Vzorky přípravků na domácí péči

Řekli o nás

 • MUDr. Bílková Šárka

  Zubní lékař • Praha

  K paní Volfové docházím asi 5 let, 2 roky před mateřskou dovolenou a nyní po návratu do práce 3 roky. Salon je velmi příjemným místem, je zde krásné moderní prostředí s pěkným vybavením a klidnou atmosférou a hlavně milou a zkušenou kosmetičkou. Potěšilo mě, že jsem se po mateřské měla ke komu vrátit a mohla dát svou pleť znovu do pořádku. Také oceňuji, že se paní Volfová stále ve svém oboru vzdělává a vylepšuje prostředí salonu, rozšiřuje nabídku služeb (nabídka nových druhů ošetření, masáží, víkendové termíny...) a tím nám zpříjemňuje každou naši další návštěvu. Pocit je skvělý po každém dalším ošetření a sama se doma snažím podle doporučení paní kosmetičky o svou pleť pečovat a udržovat ji do další návštěvy kosmetického studia, kde se mi vždy dostane profesionální péče.

 • Ing. Kateřina Pavelková, MBA

  Warehouse manager • Praha

  Salon navštěvuji od 03/2011. Od počátku, co ho navštěvuji, prošel zásadním pozitivním a inovativním vývojem, jak v oblasti prostor, tak i v oblasti rozšíření portfolia nabízených služeb, značek - to vše s pečlivým výběrem a udržením nejvyšší kvality, na které si paní majitelka zakládá. Je více než dobře, že se nespokojí s aktuálním stavem a má entusiasmus své služby stále vylepšovat.
  Jsem potěšena pokaždé, když od odcházím – tj. co očekávám, to obdržím. Spoléhám na zkušenost a odbornost paní majitelky v oblasti diagnostiky pleti a stanovení jejích aktuálních potřeb, i podle toho vždy vybíráme proceduru, která je v daný okamžik nejvhodnější a nejprospěšnější mé pleti. Oceňuji možnost konzultace téměř jakékoliv problematiky z kosmetické oblasti, která mě zajímá či trápí. S věkem mám paradoxně lepší pocit ze své pleti, resp. zlepšení kvality – již tolik neexperimentuji jako dříve a vím, co má pleť potřebuje a jak se o ni starat, abych dosáhla požadovaného výsledku. Pravidelné kosmetické ošetření považuji za základní hygienu a součást pravidelné péče o své tělo, pleť, přičemž tuto disciplínu je třeba chápat jako investici do budoucna, nejen jako relax v současnosti.
  Uvítala bych péči o tělo – celotělové procedury.

 • Olga Nikodémová

  V domácnosti • Praha

  Už asi 3 roky chodím na kosmetiku do studia Áčko k paní Hance Volfové. Vyzkoušela jsem za ta léta více salonů ale tak milou a přátelskou atmosféru a profi ošetření jsem jinde nezažila.
  Výběr ošetření vždycky nechám na paní Hance, která podle stavu pleti vyhodnotí, co je pro mne v danou chvíli nejvhodnější. Mé stárnoucí pleti dělá nejlépe kolagenové a hydratační ošetření (Sothys). Naposledy jsme vyzkoušely ženšenové ošetření, které rozhodně zařadím mezi své nejoblíbenější. A k tomu její obličejová masáž - tu prostě miluji. Konečný výsledek je pak vždy skvělý, má pleť je růžová a šťavnatá!
  Paní Hanka stále pracuje na vylepšování salonu, abychom se u ní cítili co nejlépe. A když mám zrovna potřebu se vypovídat, ochotně naslouchá a případně přispěje i dobrou radou.
  Také občas, když mám bolavá záda, využiji šikovných rukou maséra Davida, který pracuje hned ve vedlejší místnosti.
  Po skončení odcházím zrelaxovaná, dobře naladěná a osvěžená.

 • Jana Franzová

  Důchodkyně • Praha

  Kosmetické studio ÁČKO navštěvuji asi 8 let. Je to pro mě oáza pohody, krásné prostředí, skvělá atmosféra, profesionální přístup s příjemným osobním jednáním a individuálním přístupem. Paní majitelka má neustávající zájem o zdokonalování ve své profesi s perfektním osobním přístupem. Čas strávený ve studiu ÁČKO je pro mne odměnou, odcházím vždy nabitá energií a jako dlouholetá zákaznice jsem nadšená a ráda se vracím.

 • Světlana Kubáčová

  Řízení letového provozu – asistentka • Praha

  Kosmetické studio jsem začala navštěvovat asi před 7 lety. Vnímám ho jako příjemné, klidné, čisté prostředí, prostor pro relaxaci, kde se na chvilku můžu zastavit na nic nemyslet a nechat se opečovávat a hýčkat, na dvě hodinky nechat realitu venku na ulici. Líbí se mi, že já jsem ta klientka a jde o to, abych já byla spokojená, cítím vnímavost toho, co je pro mě příjemné a to je mi i nabízeno. Výsledkem je čistá pleť odpovídající mému věku, dobře ošetřená, odnáším si rady ohledně péče o moji pokožku a občas i koupím vhodný kosmetický přípravek.