Menu

Masáže

Každý člověk hledá svůj způsob odpočinku, metodu, jak uvolnit tělo i mysl. Doteky jsou zázračným prostředkem lidského dorozumívání, mohou konejšit a uklidňovat, léčit naše bolesti a starosti, přinášet radost a porozumění. Svěřte se do rukou odborníků, kteří vědí jak Vám pomoci a používají pouze přípravky přírodního původu.

Druhy masáží a ceník

Intenzivní masáž s odstraněním blokád

› záda + šíje
› záda + šíje + nohy nebo ruce
60 min.
80 min.
750,- Kč
900,- Kč

Magical Massage Therapy

Sestava 6 masážních technik, lávové kameny, peeling, horký ručník, které maximalizují masážní účinek tím , že dochází k pocitu úlevy od bolesti, uvolnění jak psychickému, tak duševnímu a k celkovému načerpání energie. Záda, nohy zezadu nebo záda ruce nebo celé tělo.
70 min.
90 min.
900,- Kč
1 200,- Kč

Relaxační masáž - jemná masáž

› záda + šíje
› záda + šíje, nohy zezadu, hlava
› celotělová
60 min.
90 min.
120 min.
750,- Kč
1 000,- Kč
1 600,- Kč

Afroditina masáž

Jedná o velmi příjemnou, relaxační jemnou masáž, plnou uvolňujících dotyků celého těla, hýčkací masáž, závěrečné peelingové očištění pokožky a její hydratace s použitím vysoce kvalitních přípravků, kokosový olej s vanilkou, peeling z Izraele, tělové mléko z maďarských lázní Buk.
90 min.
1 650,- Kč

SLIM&LIFT - Ericson laboratoire

Zeštíhlující , zpevňující a vyhlazující celotělová procedura. Obsahuje peeling z mořských řas a soli, zpevňující a odvodňovací séra, masážní krém z papáji a ananasu, enzymatický peeling, zábal ve fólii a zpevňující krém.
120 min.
2 600,- Kč

Sothys - zpevňující, hydratační, vyhlazující a zeštihlující rituál

Velmi intenzivní celotělové ošetření s pocitem dokonalé relaxace a potěšením smyslů. Detoxikační, zahřívací, vyživující a vyhlazující peeling se zábalem, anticelulitidní sérum, zeštíhlující fluid, zpevňující krém.
90 min.
1 600,- Kč

Sothys - zpevňující, hydratační, vyhlazující a zeštihlující ošetření těla

Peeling ze solí mrtvého moře, tělové anticelulitidní sérum, zeštíhlující fluid, zpevňující krém.
70 min.
1 300,- Kč

Manuální lymfodrenáž

Proti otokům, lipedému, celulitidě, pro posílení obranyschopnosti, relaxaci, regeneraci svalů, velmi jemná soustava speciálních hmatů.
60 min.
90 min.
750,- Kč
1 100,- Kč

Medová masáž

80 min.
1 200,- Kč

Masáž lávovými kameny, Havajská masáž

› záda + šíje, nohy zezadu
› záda + šíje, nohy zezadu, hlava
› celotělová
70 min.
90 min.
120 min.
850,- Kč
1 200,- Kč
1 850,- Kč

Tělové ošetření Sothys Paris inspirované uměním a krásou

Celotělové hydratační relaxační ošetření. Hra modré, žluté a červené barvy s opojnými vůněmi bude působit na Vaše smysly. Nahřátý peeling vyhladí Vaši pokožku, masáž celého těla teplým hydratačním gelem ji zvláční a exkluzivní maska na celé tělo ji vyživí a vypne.
80 min.
1 500,- Kč

Anticelulitidová masáž

Stimulaíi podkožní tukové struktury se ovlivňuje hluboký krevní oběh. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií a především celulitidy. Poté se provede jemná ozónová masáž a vtírání aktivního ozonu. Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek.
70 – 80 min.
900,- Kč

Baňkování, Moxování, Čínská masáž

Úleva od bolesti, silná tlaková masáž, s přesnými tlaky na spoušťové body, odstraní vaše dlouholeté potíže.
60 min.
900,- Kč

Indická masáž

Příjemné relaxační techniky, uvolňující hlavu a krk. Bez oleje.
60 min.
800,- Kč

Peeling a hydratace celého těla

Jedná se o masáž, která uvolní vaše zatuhlé svaly a následně vám vyčistí pokožku od nečistot a odumřelých buněk, vaše pokožka se tak vyživí a vyhladí, budete se cítit svěží, uvolnění a omládlí, s příjemnými pocity po těle.
90 min.
110 min.
1 200,- Kč
1 800,- Kč

Foot masáž

Akupresurní masáž plosek dlaněmi, prsty, dřevěným kolíčkem, stlačováním reflexních bodů a masáží holenní a lýtkové části . Akupresurní masáží reflexních bodů na chodidlech podpoříme činnost vnitřních orgánů získáte pocit uvolnění, lehkosti a svěžesti.
60 min.
900,- Kč

Dornova a Breussova masáž

Diagnostika páteře, napravovací techniky páteře a končetin.
70 min.
90 min.
800,- Kč
1 500,- Kč

Insulinol - Ericson laboratoire

Ošetření Insulinol - působí na tukové polštářky a strie na břiše, bocích, hýždích a stehnech. Po aktivním peelingu, intenzivních sérech následuje ruční a nástrojková masáž drenážním olejem. Přípravky obsahují výtažky z jihoamerických, indických a afrických bylin, které brání přeměně glukozy (cukru) na tuky a stávající uvolňují. Dalším efektem je svalová relaxace.
60 min.
1 390,- Kč

Šokové zeštíhlující ošetření s ultrazvukovým efektem - Cellulit VIB

Extra silné a zásadní ošetření celulitidy - Ericson laboratoire. Velmi účinná séra a zábal spalují nadměrný tuk a ručními drenážními technikami se odvádí odpadní látky. Příznivě ovlivňuje strie a cévky. Efekt i pro vyšší stupně celulitidy s podkožními bolestivými hrudkami.
80 min.
1 300,- Kč