Menu

Ceník kosmetické péče Sothys Paris

Intenzivní programy

ßP3 komplex - salonní ošetření mládí

Systém, který bojuje proti viditelným známkám stárnutí - vráskám a povoleným rysům. Ultra sofistikované ošetření kombinující produkty s vysokou účinností a cílené profesionální metody aplikace. Díky této péči získáte viditelně mladší tvář již po první péči. Nejúčinější je kúra tří ošetření v průběhu jednoho měsíce, po kterých pleť působí mladší o 6 let.
cca 90 min.
2 150,- Kč

Obličejový rituál Par Excellence - Secret de Sothys

Nejluxusnější ošetření Sothys zajišťuje ochranu kmenových buněk dermis, snižuje proces předčasného stárnutí způsobeného každodenními mikrozáněty, reaktivuje syntézu esenciálních komponentů pro mládí a krásu pleti, regeneruje buňky epidermis, omezuje buněčné energetické nedostatky. 100% spokojenost s hydratací, zářivostí a načechráním pleti, 95% osob nikdy nevyzkoušelo ošetření, které by mělo takovou globální účinnost. Na přání lze toto obličejové ošetření doplnit peelingem a masáží celého těla tělovými přípravky Secret de Sothys.
Žádné ošetření nebylo nikdy tak účinné!
cca 90-120 min.
120-150 min.
(včetně péče o tělo)
3 990,- Kč
5 990,- Kč

Profesionální ošetření Sothys pro dokonalé kontury obličeje a vyhlazení očních partií

Tato péče viditelně ovlivňuje ochabnutí kůže, přesun tuků směrem k dolním oblastem obličeje, vypíná a vyhlazuje vrásky kolem rtů a ve tvářích. Zpevňující sérum, specifická masáž a tři intenzivní masky viditelně vylepší kontury Vašeho obličeje. Účinné oční přípravky, mikromasáž a náplasťová maska zmírní otoky, stopy únavy a mimické vrásky na čele a kolem očí.
cca 90 min.
2 150,- Kč

Intenzivní ošetření se sibiřským ženšenem pro dodání energie pleti

Toto povzbuzující ošetření je regeneračním balzámem a ideální přípravou pro ošetření Hydradvance nebo Collagéne Hyaluronique. Ženšen je nazýván "kořenem mládí" a je schopen působit na geny, které ovlivňují kvalitu a odolnost pleti, chrání, stimuluje a regeneruje. Cílem je získat přirozenou vitalitu a krásu.
cca 90 min.
2 050,- Kč

Intenzivní hydratační ošetření Hydra3Ha s kyselinou hyaluronovou

Absolutní hydratace Vaší pleti vysoce účinnou nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, extraktem z hřibu Boletus a epidermálními kmenovými buňkami. Speciální protokol o 6 fázích s trojitou maskou, dvojitým sérem, masáží a teplými ručníky. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a působí mladším dojmem. Nejúčinnější ošetření Sothys všech dob.
cca 90 min.
2 000,- Kč

Specifická ošetření

Zklidňující ošetření pro citlivou pleť se SPA™ termální vodou - novinka

Základem profesionální péče jsou přípravky s velmi jemnou strukturou s termální vodou pramene Marie-Henriette, které citlivé pleti poskytnou znovu pocit komfortu, pohodlí a intenzivního zklidnění. Po čištění pleti během působení enzymatické masky proběhne masáž rukou. Gelové expresní sérum a jemná masáž zklidní Vaši pokožku a modeláž porcelánovými lžičkami přes gelovou masku je skutečným balzámem.
cca 90 min.
1 450,- Kč

Základní ošetření kompletní - dle typu pleti

Ošetření plně pokrývá nároky na hydrataci nebo výživu pleti, včetně základní kosmetické péče (úprava obočí, čištění pleti povrchové, hloubkové a manuální, intenzivní ampule, masáž obličeje a dekoltu, maska, krém)
cca 90 min.
1 180,- Kč

Kompletní ošetření mastné aknetické pleti

Odlíčení, úprava obočí, změkčení pleti a hloubkové čištění, ozon, sérum, maska, krém, konečná úprava
cca 75-90 min.
1 090,- Kč

Okysličující sezónní kosmetické ošetření

Exkluzivní ošetření pro silnou, vyváženou pleť v zimě a revitalizovanou pokožku plnou vitality v létě. Ošetření je skutečnou lázní kyslíku v kombinaci s minerály nebo vitamíny. Cílem je krásná, hydratovaná, vyživená pleť.
cca 90 min.
1 490,- Kč

Sothys homme - ošetření pro muže

Totální detoxikace a energetický rituál pro dokonalý vzhled pleti. Hydratace a anti - age. Očištění pleti, úprava obočí, čistící a energizující obličejová péče, hloubkové čištení pleti, ampule s hydratačními a anti - age účinky, masáž obličeje, horní části hrudníku a trapéz, maska, krém.
cca 90 min.
1 450,- Kč

Obnovující ošetření - Soin peeling resurfacant

Program pro intenzivní obnovu pleti. Je založen na peelingu 20% kyselinou glykolovou a mikrodermabrazi minerálními krystalky.Vhodné pro mastnou, hrubou, lesklou pleť, mdlou nebo kuřáckou pleť, pro eliminaci drobných vrásek, nadměrné pigmentace a jizev.
cca 90 min.
1 450,- Kč

Doplňková péče

Ošetření krku a dekoltu

Tento program je vynikající prevencí proti projevům stárnutí krku a dekoltu a na zmírnění již vzniklých povadlostí. Čeká Vás peeling gumovacím krémem, aplikace vysoce koncentrovaného zpevňujícího séra, hloubková liftingová masáž a slupovací zábal z mořských řas. Je vhodný jako doplněk ke všem ošetřením Sothys, která se tím prodlouží asi o 10 minut.

500,- Kč

Barvení obočí (100,-Kč), řas (150,-Kč) a depilace horního rtu (100,-Kč) jsou možné pouze během kosmetického ošetření

Tyto úkony nelze provádět samostatně.

Ceník kosmetické péče Darphin Paris

Základní ošetření

Intenzivní ošetření dodává mdlé a namáhané pleti svěží a zářivý vzhled. Tato péče pleť uvolňuje a rozjasňuje, odstraňuje dopady městského prostředí. Dodejte pleti přírodní látky a povzbuďte duši pomocí aromatherapie.
cca 90 min.
1 450,- Kč

Ošetření Ideal Resource

Rozjasňující ošetření pro unavenou pleť, s prvními známkami stárnutí, dodává pleti neuvěřitelně příjemný pocit . Pomáhá odstranit jemné vrásky a připravit obranné mechanismy pleti proti vlivům vnějšího prostředí. Zanechá Vaši pleť sjednocenou a hebkou. Hydratuje, vyživuje a obnovuje elasticitu.
cca 90 min.
1 550,- Kč

Vysoce hydratační péče

Hloubkově hydratační a zklidňující péče pro dehydratovanou pleť.Toto intenzivní ošetření obličeje zajišťuje osvěžení a projasnění pleti.
cca 90 min.
1 900,- Kč

Ošetření dle typu pleti na míru

Intenzivní péče, která zpomaluje stárnutí a dokonale regeneruje, omlazuje, tvaruje kontury a zpevňuje obličejové svaly. Pleť zanechává jasnou, sjednocenou a tonizovanou, pozitivně ovlivňuje vrásky, elasticitu, pevnost, roztažené póry a pigmentové skvrny. Užijte si maximální hýčkání doplněné masáží rukou a nohou.
cca 90 min.
1 450,- Kč až 2 490,- Kč